בית ספר בגין - מבנה ארגוני
נווט למעלה
​​

  ​המבנה ארגוני של בית הספר

תמונת פרחים לאתר.png 
 

מבנה ארגוני 1 תשעח.png 
 
 

שכבת א'-ב'

רכזת: בת שבע דהאן

שכבת ג'-ד'

רכזת: חני אמיתי

שכבת ה'-ו'

רכזת: שרון יניב-שופר

מורים מקצועיים

רכזת: איילת טרבלסי

א'1 בת שבע דהאן

ג'1 אורגד זגזג

ה'1 מעיין שמחון

איזקסון חנה

אלעלם אבתיסאם          

בן ארוש רינת

בן נון אבנר                 

גרשטיין רימה              

דיין רקפת                    

דניאל אירית  

טרבלסי איילת 

ינאי אורית

סיאן מוריה                                                                          

פינקלשטיין איטה

פרבר ריטה  

צרפתי גלית                                                                   שחר הילה  

שטרית אורטל                                                      

א'2 סיגלית אלקובי

ג'2 ספיר אבוטבול

ה'2 שמרית גיבלי

א'3 ירדנה אמסלם

ג'3 חני אמיתי

ה'3 רוית פישלר

א'4  קטי בירנבאום

        גל חורש

ג'4 רעות כהן

       אור חמו

ה'4 סוניה סקריפקין

      מאי וקנין

 

 

 

ב'1 יוספה מנדל

ד'1 ליאת תבל

 

ו'1 אורטל מזרחי

ב'2 ליאת בודנשטיין

ד'2 איילת כהן

ו'2 שרון יניב-שופר

ב'3 אלומה כהן

ד'3 נעמי בן אל

ו'3 שירלי מאור




      צוות הטיפול בפרט

יועצת חינוכית:

מיכל גל

 

פסיכולוגית:             עדנה מועלם

מורות שילוב:

אלונה אלעזרי

לידר וינטנשטיין

אלישבע אלמלם

מורת צד"ל וסיוע:

רבקה עיד

צוות פרא-רפואי  
רים תומא- קלינאית תקשורת                 אורית רום- קלינאית תקשורת                            
גילי חן-  מרפאה בעיסוק                            לינה שוחט- מרפאה בעיסוק
עדי ינוביץ-  מרפאה באומנות                     ענבר אסאדו-מטפלת באמנות              רקפת סאבו– מטפלת רגשית דרך בע"ח



 בעלי תפקידים וצוותי עבודה
 ​

רכזת עברית

     

ליאת בודנשטיין

 

 צוות מדעים

רקפת דיין- רכזת מדעים

מוריה סיאן

 

 רכזת  מתמטיקה

 

חנה איזקסון

רכזת חברתית

 

שירלי מאור

 צוות אנגלית

גלית צרפתי- רכזת אנגלית

אבנר בן נון

אורית ינאי

 רכזת טיולים 

       

ירדנה אמסלם

 

רכזת זה"ב    

 

רוית פישלר 

צוות תקשוב

 

שמרית גיבלי – רכזת תקשוב

רוית פישלר 

רעות כהן

אייל הלפרין

 

 

רכזת בטחון

         

 סיגלית אלקובי

ועדת תקשורת ועיתון

 

אורטל מזרחי

ליאת תבל

 

רכזת השתלבות

נעמי בן אל

צוות מתחם חקר

שרון יניב-שופר

שירלי מאור

רעות רוזנצווייג

אייל הלפרין

צל"ח- צוות לשעת חירום

חגית בן גוזי

יוספה מנדל

בת שבע דהאן

מיכל גל

סיגלית אלקובי

צוות "שיר של יום"

ליאת בודנשטיין

אורטל מזרחי

אלומה כהן

אבנר בן נון

צוות חברתי –                          קפיטריה וימי שישי

איילת כהן

ספיר אבוטבול

רכזת אמנות           

אירית דניאל

אחראית סל תרבות      

 

מעיין שמחון

ספריה      

רינת בן ארוש

אלישבע אלמלם

צוות ספורט        

איילת טרבלסי      

איטה פינקלשטיין

מוסיקה מקהלה וריקודים

ריטה פרבר

הילה שחר

לין כהן

מצויינות מתמטיקה

חנה איזקסון

רימה גרשטיין

אחראית מתנדבים

 

אורגד זגזג

צוות עולים

אלומה כהן

סוניה סקריפקין

אחראי ש"ש

אבנר בן נון



מבנה ארגוני 5.png



​​​